הוסיפו את הניחוח הנפלא לבית, למשרד ולרכב באמצעות ניקוי ספות

הידעתם שאנו חשים באווירה במקום מסוים באמצעות ארבעה חושים? אנו מביטים באור והצל בחדר, בקומפוזיציה של הריהוט וכמובן גם בניקיון של הרצפה והאבק ברחבי החלל. אנו מריחים את הניחוח בחדר, ומקשיבים לצלילי המוזיקה המתנגנת בו. אנו חשים את הטקסטורה של השיש באמבטיה ובדלפק המטבח וכך חווים את החדר. לכן, יש חשיבות עצומה לניקיון השוטף ליצירת האווירה המתאימה. כך תעשו זאת נכון.

ניקוי ספות וריפודים – הקפידו לנקות גם את הפינות הנסתרות

כאשר מנקים את הבית והמשרד מתמקדים בדרך כלל בטאטוא ושטיפה של הרצפה ואיבוק הרהיטים. אך, כדי שבחלל יהיה ניחוח מושלם, חשוב למצוא גם את הפינות הנסתרות. למשל, להזמין חברה המתמחה בשירותי ניקוי ספות וריפודים, המשתמשת בחומרים שאינם פוגעים בבד ומסוגלת לשאוב את כל הלכלוך, שנמצא גם בעומק הריפוד ולא רק על פני השטח. את אותה פעולה חשוב לבצע גם לשטיחים והמרבדים בבית. התהליך מאפשר להיפטר משאריות מזון שנלכדו בין סיבי השטיח, ואפילו להיפרד מהפסולת שמשאירה אחריה קרדית אבק הבית המסתתרת בשטיחים ובתוך סיבי הספות. לכן, אם אתם מתכננים ניקוי משרדים אל תזניחו את האזורים המכוסים בד.

ניקוי של ספות ושטיחים כחלק מניקוי משרדים

כיום, כולנו ערים לחשיבות הגבוהה שיש לשמירה על סביבה הגיינית עם מינימום חיידקים ווירוסים מזיקים. תהליך הניקיון מיועד גם לחיטוי של סביבתנו. לכן, הקפידו לשטוף את הרצפות עם חומרים המסוגלים להשמיד חיידקים, וירוסים ואפילו עובש הגדל בחדרים הרטובים בבית.

גם פה שימו לב למקומות שאתם יכולים לנקות בעצמכם עם מטלית, כמו – השולחות והכיסאות העשויים עץ, פלסטיק, זכוכית או מתכת, שמהם קשה יותר להפטר מהלכלוך. כשמתרגלים לניקיון רוצים לראות אותו לא רק בבית, אלא גם במקום העבודה שבו אתם מעבירים כמעט את כול שעות היום. לכן, גם בניקוי המשרד כדאי להזמין מדי פעם ניקוי של ספות ושטיחים כחלק מניקוי משרדים. כך, אפשר ליצור סביבה סטרילית ומושלמת סביבנו.

ניקוי של ריפודי הרכב

הבית והמשרד נקיים. אבל אם אתם רוצים לשמור על האווירה לאורך כל היום וסביבה הגיינית, אסור לשכוח את החלל שבו אתם נמצאים בדרך בין העבודה לבית – הרכב שלכם. בתוך כול מכונית תמצאו כמות רבה של אבק, חיידקים ולכלוך. לכן כדאי לנקות את ריפודי הרכב, לא לשכוח להרים את השטיחונים ליד הרגליים ולשאוב תחתיהם וכמובן לנקות עם מטלית לחה את כול חלקי הפלסטיק ברכב.

השקעתם כל־כך הרבה בניקיון של פנים הרכב, אז כמובן כדאי להבריק אותו גם מבחוץ. תוכלו לעשות זאת במכונה אוטומטית, שבה הרכב נע באיטיות וזוכה ל"מקלחת קצף" או באופן ידני.

לסיכום, אם אתם רוצים להתחיל ליהנות מסביבה נקייה, סטרילית ונעימה ולהיות מוקפים בניחוחות נעימים, זה הזמן להתחיל לנקות ולסדר את סביבתכם. רכשו חומרי ניקוי ועשו זאת בעצמכם או הזמינו שירותי ניקיון מקצועיים לבית ולמשרד.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן