חברתנו מתמחה במתן פתרונות למוסדות ולפרטיים כאחד בנושא ניקוי ספות , ניקוי שטיחים, הצפות, נזקי מים וכן מתן פתרונות בנושאים הקשורים לסילוק ריחות רעים מסוגי ריפוד שונים. דברו איתנו, הייעוץ חינם!

ניקוי ספות – רמה אחת מעל כולם!

באלמוג בניקיון אנו מתמחים בניקוי וחידוש ספות, ניקוי שטיחים ו ניקוי מזרנים בתוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג, אנו משתמשים בחומרים ירוקים על בסיס אנזימים שיודעים לפרק היטב גם את הכתמים הקשים ביותר, בנוסף אנו מבצעים חיטוי ועיקור בספות ומזרנים כנגד חיידקים ומזיקים. אם יש לכם ספה מוכתמת וישנה, אל תמהרו להחליף אותה בספה חדשה! במקום להוציא אלפי שקלים על ספה אחרת, הזמינו אותנו ובתוך זמן קצר תקבלו ספה במראה חדש לחלוטין!

ספה
ניקוי ספות
שטיח
ניקוי שטיחים
מזרון
ניקוי מזרנים
מכונית
ניקוי ריפודים לרכב

מחדשים ספות ולא קונים חדש

תהליך קבלת ההחלטה בנוגע לרכישת מערכת ישיבה הינו סוחט מעייף ובנוסף יקר. אם יש לכם סלון או מערכת ישיבה שאתם אוהבים וכל מה שמפריע לכם זה מצב הניקיון של הספות מומלץ בחום לשקול ניקוי ספות כפתרון לקבלת תוצאה טובה לפני שמחליטים לרכוש סלון חדש.

ניקוי ספות

מתי כדאי להזמין שירותי ניקיון ספות מקצועיים?

באופן כללי, כדאי לכם לפחות פעם בשנה להזמין שירותים מקצועיים לניקיון הספות והשטיחים בבית שלכם. גם אם אתם לא מבחינים בכתמים מהותיים ובולטים על השטיח או הספה, ניקיון מקצועי ימנע גם את קרדית האבק הנסתרת, ינקה עובש או רטיבות אם קיימים בחלקים הפנימיים והנסתרים של הספה ובכלל יאפשר לכם לשמור על סביבת מגורים נעימה, נקיה ואיכותית יותר.

בנוסף, אם אתם מבחינים בכתם גדול ומשמעותי על הספה, אחד הילדים טיפס עליה עם בוץ שאתם לא מצליחים להסיר או שהיא התלכלכה מכתמים של דם, הזמינו שירותי ניקיון מקצועיים מוקדם ככל האפשר.

ניקוי ספות לפני ואחרי
סגירת תפריט
דילוג לתוכן