שירות חיטוי ועיקור לספות – הדרך הנכונה להתמודדות עם חיידקים

חברת "אלמוג בניקיון" מציעה לכם שירות חיטוי ועיקור עבור ספות, שטיחים ומזרנים. מדובר בשירות משלים לניקוי הספות העצמתי שלנו, שירות המאפשר לכם להשלים את עבודת הניקוי באופן היסודי ביותר וליהנות מספות שהן לא רק נקיון, אלא גם מעוקרות ולאחר חיטוי עמוק מאוד.

למה בכלל צריך את זה? מה היתרון של שירות חיטוי ועיקור לספות שטיחים ומזרנים של חברת "אלמוג בניקיון"? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

חיטוי ספה

שלב ראשון – ניקוי

השלב הראשון במלאכת הניקוי הוא בכלל שירות אחר – ניקוי ספות, שטיחים או מזרנים. בשלב הזה אנו משתמשים במים וסבון, ולאחר מכן שואבים את הנוזלים באמצעות שואב נוזלים בעצמה גבוהה מאוד. התהליך הזה מנקה את השטח העליון של הספה או המזרן שלכם, ומעניק להם מראה נקי לחלוטין, אך הוא לא בהכרח משמיד חיידקים אשר נמצאים עמוק בתור רובד הריפוד.

במיוחד אם מדובר בבית עם ילדים קטנים, אנשים קשישים או רגישים, חשוב מאוד לבצע לא רק את הניקוי, אלא פעולות חיטוי ועיקור הרבה יותר עמוקות, עליהן תוכלו לקרוא בהמשך המאמר.

שלב שני – חיטוי

את החיטוי של הספות, השטיחים או המזרנים, אנו מבצעים באמצעות חומרים ייחודיים, חומרים אורגניים אשר מפחיתים באופן משמעותי את כמות החיידקים אשר נמצאים על הריפודים, ומסייעים במניעה כך שהחיידקים אשר נשארים על הריפוד לא יתפשטו לאזורים נוספים. על פי תקני משרד הבריאות, התהליך של ניקוי בשילוב עם חיטוי הוא מספיק, אך אם אתם רוצים בית, קליניקה, משרד או כל מקום אחר, ברמת הניקיון הגבוהה ביותר, שלבו את השלב הבא, שלב העיקור.

שלב שלישי – עיקור

בשלב העיקור הורגים לחלוטין את החיידקים על הריפוד וברובד הספות, השטיחים או המזרנים, וכך מותירים אותם נקיים לחלוטין ומונעים התפתחות של חיידקים אשר יכולים להוביל להתעוררות של אלרגיות ואפילו להפרעות קשות עוד יותר, במיוחד אצל אוכלוסיות רגישות.

למה דווקא לבחור בנו?

חברת "אלמוג בניקיון" הינה חברה אשר מתמחה בעבודות ניקוי יסודיות ומקצועיות שלא תוכלו למצוא בכל מקום. ההתמחות שלנו הינה ניקוי ספות, שטיחים, מזרנים וריפודי רכבים, ואנו משתמשים בשיטות ייחודיות, חומרים מתקדמים ותהליכים מקצועיים אשר מבטיחים לכם ניקיון יעיל, עמוק ויסודי במיוחד.

צוות החברה שלנו הינו צוות מומחה אשר עובר הכשרות ייעודיות באופן שוטף, ואנו מקפידים להצטייד בציוד הטכנולוגי החדיש והמתקדם ביותר, הכל על מנת למצוא עבורכם את הפתרונות הטובים והמתאימים ביותר לצרכים שלכם.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים שירות חיטוי ועיקור לספות שטיחים ומזרנים, ואם אתם רוצים לנקות את הספות, המזרנים או השטיחים בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, ולשמור על בריאותם של כל בני הבית – אנחנו כאן בשבילכם. חייגו אלינו כבר עכשיו לטלפון 050-861-5113 ונשמח לעמוד לשירותכם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן