לנקות לבד או להזמין חברת ניקיון

אחת השאלות שנשאלות על ידי אנשים הצריכים לבצע ניקוי יסודי, בין אם זה ניקוי של הבית או המשרד באופן שוטף, ובין אם זה ניקיון לאחר שיפוץ או ניקיון של דירה חדשה. רוב האנשים חושבים שאין צורך להזמין חברת ניקיון לשם כך, אלא הם יכולים לבצע את ניקיון הבית בעצמם ולחסוך את התשלום לחברת ניקיון.

חשוב לחיות בסביבה נעימה ונקייה, זה טוב לבריאות של האדם בוודאי אם האדם נמצא שעות רבות במקום זה כמו במשרד או בבית. אם אתה מתחבט בשאלות כמו האם יש בידי את החומרים הדרושים לניקיון יסודי שכזה? האם יש לי כח לשפשף היטב ולבצע ניקיון יסודי? האם יש לי זמן לכך? אם אתה מתחבט בשאלות אלו, ואין לך תשובה ברורה לכך סימן שאתה צריך חברת ניקיון בתים שתנקה לך את הבית.

ניקוי ספה מבד

טוב אז הבנתי שאני צריך לבחור חברת ניקיון שתנקה לי את הבית, אבל איך עושים את זה?

המלצות – יש לקבל המלצות על חברות ניקיון שבני משפחה או עמיתים לעבודה שכרו את שירותי הניקיון שלהם, והיו שבעי רצון מאופן הניקיון.

מקצועיות – הקפידו שעובדי חברת הניקיון יהיו מקצועיים בתחומם שהחומרים שהם משתמשים ידידותיים לסביבה. אך לא פחות חשוב מכך שהחומרים יהיו מקצועיים ומיועדים לניקיון יסודי כמו כן חשוב לברר שהחברה משתמשת במכשור תקין ומתקדם.

זמינות – חשוב לברר את הזמינות של עובדי החברה שיש לה זמינות רבה של עובדים בכל זמן ובכל תאריך. כדי למנוע מצב של אי ניקיון הבית, בגלל שעובד לא יכול להגיע לא משנה הסיבה.

אחריות – כאשר מדובר בחברה מקצועית היא אחראית לשביעות הרצון של הלקוח באופן הניקיון שבוצע. בנוסף לחברה כזו יש שירות לקוחות המאפשר להתלונן במידה, ויש אי שביעות רצון מהשירות.

שירותי ניקיון רבים – כאשר מדובר בחברה מקצועית חברת ניקיון בתים ניתן לומר שמעבר לשירות ניקיון בסיסי היא מציעה גם שירותי פוליש, ליטוש, ניקוי ספות ועוד.

הצעת מחיר – מכיוון שקיימות חברות ניקיון רבות יש לבצע סקר שוק בנוגע למחירים המקובלים לעבודות ניקיון כדי לקבל השערה לגבי המחיר המוצע.

אכן ניתן לראות כי חברה מקצועית תוכל לבצע עבורכם את השירות באופן המקצועי ביותר. היתרון בחברת ניקיון מקצועית לעומת עובד פרטי למשל הוא הזמינות, המחיר, סוגי החומרים, והמכשור המקצועי דבר שאין ברשות עובד פרטי להשיג, וגם המחיר שלו יהיה יקר יותר.

חברת אלמוג הינה חברת ניקיון המתמחה בכל סוגי הניקיון, אך יש לה התמחות מיוחדת בניקוי ספות. היא מעסיקה עובדים שמתמחים במיוחד בשיטה הבלעדית לחברה ניקיון בעזרת מכשור מיוחד שבעצם יונק את הריפוד ומחזיר לו את המראה החדש שלו במהירות. המוטו של החברה הוא: אמינות, מחירים הוגנים, דיוק בזמנים, ואיכות התוצאה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן