ניקוי מושבי הרכב מקצועי

שמירה על מושבי רכב נקיים לא רק תאפשר לכם נסיעה נעימה יותר ברכב, אלא גם תשמור על הערך שלו. נסיעה ברכב בעל מושבים מלוכלכים ומוכתמים אינה נעימה כלל. בנוסף, לכלוך שנדבק לכיסאות יכול לעבור לבגדים, ורטיבות שחודרת אל הריפודים יכולה ליצור עובש וריחות לא נעימים.
לכן, אם אתם רוצים לשמור על הרכב שלכם בצורה טובה יותר, ולהעניק לעצמכם נסיעה נעימה ושלווה, ניקוי מקצועי של מושבי הרכב הוא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם.

ניקוי מושבי הרכב

מה היתרונות של ניקוי מושבי הרכב מקצועי?

ניקוי מקצועי של מושבי הרכב מבוצע תוך התאמה מלאה לרכב שלכם. צוות הניקוי המקצועי הינו בעל ידע אשר מאפשר לו לבצע התאמה אל חומרי הניקוי הנכונים ביותר לסוג הבד, זכרו שכמו בספות גם במושבי הרכב ישנם סוגי בדים שונים, אנו משתמשים בשיטות הניקוי אשר ישמרו על מושבי הרכב וכן ניקוי עמוק אשר מגיע אל השכבות העמוקות ביותר של מושבי הרכב ומנקה בקטריות ועובש נסתר. חשוב לומר שכל החומרים שאנו משתמשים הינם ירוקים בעלי תו תקן .

כל כמה זמן מומלץ להזמין חברה מקצועית לניקוי מושבי הרכב?

התשובה לשאלה הזו תלויה בכם ובשימוש שלכם. אם מדובר ברכב אשר משמש משפחה עם ילדים קטנים, כדאי לפנות לניקוי כזה לפחות אחת לחודשיים. אם מדובר ברכב בעל גישה מופחתת ללכלוך, כדאי לבצע ניקוי מקצועי לפחות אחת לחצי שנה, שנה. זכרו כי גם אם אתם לא רואים לכלוך על המושבים עצמם, ייתכן כי הוא פנימי ולכן לא כדאי לוותר על ניקוי מקצועי. בנוסף, אם אתם מבחינים בכתמים חדשים או בריח רע היוצא ממושבי הרכב – פנו אל חברת ניקוי מקצועית לריפודי הרכב מיד.

אילו שירותים משלימים ניתן לקבל בתחום?

מלבד ניקוי של מושבי הרכב, חברת ניקיון מקצועית יכולה להציע לכם שירותים משלימים חשובים כמו חיטוי של ריפודי המושבים, עיקור נגד חיידקים ומזיקים, הסרה של עובש ובקטריות משכבות הריפוד העמוקות ועוד.

כיצד ניתן לתחזק באופן עצמי את מושבי הרכב?

אם אתם רוצים להאריך את משך הזמן בו אתם צריכים להזמין ניקוי מקצועי, הקפידו על תחזוקה נכונה של מושבי הרכב. הימנעו מאכילה ושתיה בזמן הנסיעה, החזיקו ברכב מגבת וספגו מיד כל נוזל אשר נשפך על מושבי הרכב, בתקופת החורף הקפידו להחזיק מטריה כאשר אתם פותחים את הדלתות בכדי למנוע כניסת מי גשם ועוד.

אלמוג בניקיון, חזקים בניקיון

אם אתם מחפשים שירות מקצועי לניקוי מושבי הרכב שלכם, חברת אלמוג בניקיון היא התשובה. חברתנו תעניק לכם מגוון שירותי ניקיון מקצועיים למושבי הרכב, ותאפשר לכם ליהנות מרכב נקי, נעים ונוח לנסיעה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
סגירת תפריט
דילוג לתוכן