ניקוי ספות בגבעתיים

ניקוי ספות בגבעתיים טיפול בקרדית האבק, אם אתם מבחינים ביותר ויותר אלרגיות אצל הילדים שלכם, אם אתם מרגישים בשיעול מוגבר או צריבה בגרון לאחר ישיבה ממושכת על הספה שלכם, יש סיכוי גדול מאוד לכך שהספה מלאה בקרדית האבק או עובש ופטריות המשפיעים על הנשימה שלכם ומעוררים אלרגיות אצל ילדים או קשישים.

אז מה עושים? איך מגיעים לניקוי עמוק של הספה ולא רק מקנים לה מראה נקי ואסתטי אלא גם מסירים את כל גורמי האלרגיות הללו? פשוט מאוד – פנו אלינו ונספק לכם את הפתרון לכל בעיה.

ניקוי ספות לפני ואחרי

איך מנקים את האזורים הנסתרים בספות?

בכל ספה יש לא מעט אזורים נסתרים אשר לאדם הרגיל המנקה את ביתו קשה להגיע אליהם. אלו יכולים להיות אזורי התפר והחיבורים בין החלקים השונים של הספה או עומק הכריות וחומרי המילוי של הספה. בכדי להגיע אל האזורים הללו ולנקות אותם היטב מבלי לגרום לנזק לספה שלכם, חייב להיות שימוש בכלי ניקיון מקצועיים כמו שואבים בעלי עצמה גבוהה מאוד וחומרי ניקיון מקצועיים אשר מבצעים ניקוי עמוק מבלי לגרום נזק לריפוד הספה.

מדוע חשוב להתאים בצורה נכונה את חומרי הניקיון?

כאשר מבצעים ניקוי ספות עם חומרי ניקוי ביתיים, פעמים רבות מבצעים את הטעות הגדולה ביותר ומנסים להשתמש באותו חומר ניקיון עבור כל סוג של ריפוד ובד – אך זה לא נכון. שימוש בחומר לא נכון לא רק שלא ינקה את הספה בצורה הטובה ביותר, אלא גם עלול לגרום לנזק לבד הריפוד, גם אם לא באופן מיידי, אבל הוא יכול להוביל לבלאי מהיר יותר של ריפוד הספה. לכן, אנו ב"אלמוג בניקיון" מקפידים להתאים לכל ספה וספה את החומרים ושיטות הניקוי הייעודיות בכדי להבטיח ספה נקיה וללא נזק.

כל כמה זמן כדאי להזמין שירותי ניקיון מקצועיים?

בשימוש נכון, כדאי להזמין שירותי ניקיון מקצועיים אחת לשנה – שנתיים, גם אם הספה נראית לכם נקיה מבחוץ (בשל הלכלוך הנסתר שיכול להיות כפי שכתבנו בתחילת המאמר). יחד עם זאת, ישנם אנשים אשר זקוקים לשירות הזה בתדירות הרבה יותר גבוהה בשל שימוש לא נכון וחוסר שמירה ראויה על הספה.

איך לשמור על הספה וניקיונה באופן קבוע?

קודם כל, הקפידו לייבש מיד כל חומר רטוב שנשפך על הספה – בין אם זה משקה כל שהוא או אפילו חומר ניקוי רטוב בו השתמשתם. רטיבות שתחדור אל תוך הספה עלולה להוביל ליצירת עובש. בנוסף, הקפידו לשאוב את הספה באמצעות שואב אבק אחת לשבוע בכדי למנוע הצטברות אבק ולכלוך יבש.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן