ניקוי ספות בראשון לציון

חושבים על ניקוי ספות בראשון לציון? הכירו את אלמוג בניקיון, חברת ניקוי הספות המובילה והמנוסה בתחום עם ניסיון של כמעט עשור שלם בשיקום וניקוי כל סוגי הבדים והספות בתוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג.

הספות הם רהיט דומיננטי ומהווה את מרכז חיינו בכל הקשור למשפחה ואירוח, מובן מאליו שקשה מאוד לשמור על ספה נקיה, ללא כתמים ולאורך זמן, גם תכשירי הניקוי שרכשתם בסופר לא תמיד יעילים ומשביעי רצון בתפקודם, וכאן אנו באים לידי ביטוי עם ידע רב ומכשור מתקדם המסוגל לפרק את הכתמים ולהסיר אותם לחלוטין.

ניקוי ספות לפני ואחרי

ניקוי ספות בראשון לציון עד לביתכם – איך זה עובד?

אחת לשנה או שנתיים (תלוי במצב הבד) מומלץ להיעזר בחברת ניקוי ספות מקצועית בכדי להסיר את הכתמים הקשים ביותר ואף לחדש ולרענן את הבד, אף על פי שאתם מתחזקים היטב ובאפן קבוע את הספה, התכשירים והמכשור שנמצאים בבתים פרטיים אינם יעילים לאורך זמן ואינם מגיעים לכתמים שהתייבשו או חלחלו לעומק הבד,

חברת ניקוי מקצועית מגיע אליכם עד לבית עם מכשור מתקדם הפועל בלחץ גבוה ועם חומרי ניקוי ירוקים אך יעילים מאוד בכושר פירוק הכתמים, שילוב של שתי הדברים מאפשר ניקוי יסודי לעומק סיבי הבד ותוצאות נהדרות!

שיטות הניקוי הייחודית של אלמוג בניקיון

חברתנו צברה ניסיון רב עם השנים בהתמודדות עם ניקוי ושיקום מגוון רחב של בדים, ובזמן זה פיתחנו שיטות לפירוק כתמים קשים במיוחד והסרתם, החומרים שאיתם אנו עובדים הם על בסיס אנזימים שמגיעים לעומק הבד ומפרקים ביתר קלות את הכתמים הקשים, לאחר הניקוי תישאר לכם ספה מטופחת, נקיה ומריחה מצוין.

כמה זמן אורך תהליך הניקוי

תהליך הניקוי הוא מהיר במיוחד ואורך כ-שעה עד שעתיים של ניקוי ספה 2+3 אבל חשוב לדעת שתהליך הייבוש יכול לקחת כ-6 שעות ובזמן זה יש להימנע משימוש בספה.

יש לכם שאלה? רוצים לקבל יעוץ? המומחים של אלמוג בניקיון ישמו לעמוד לשירותכם בטל': 050-861-5113 או בטופס בעמוד צור קשר

סגירת תפריט
דילוג לתוכן