סוגי ספות בד נפוצים

מעוניינים לבצע רכישה של ספות בד? ובכן, להלן סקירה של סוגי ספות בד, כך שתוכלו לבצע רכישה מיטבית ועם שימת דגש על סוג הספה. כל הפרטים – במאמר הבא

סוגי ספות בד – יוקרה ונוחות בעבור הבית או המשרד

ספות בד הינן ספות איכותיות ויוקרתית במיוחד אשר מאפשרות לשדרג כל חלל. זאת ועוד, ניתן לבצע רכישה של ספת בד חדשה או לרפד את הישנה באמצעות סוג ריפוד אותו תבחרו מראש, אולם על מנת לעשות זאת עליכם להכיר את סוגי ספות הבד. חשוב לציין כי לכל ספת בד יש את הייחודיות והתחזוקה הייחודית לה כאשר אתם ניגשים לבצע ניקוי ספות, ולכן מומלץ לוודא כי אתם רוכשים ספת בד אשר נעשתה באמצעות טכניקה מתקדמת אשר משמרת את מראה הספה ומאפשרת לכם נוחות מיטבית ומינימום מאמץ הן מבחינת הניקוי והן מבחינת עמידות.

ניקוי ספות לפני ואחרי

ספות בד – שוני באיכות ובסוג הסיב

לכל סוג של ספות בד יש את היתרונות והחסרונות, בהתאם לטכניקה אותה נפרט כעת. זאת ועוד, ניתן לומר כי כי מקור הסיבים ממנה עשוי הבד מתחלק לשניים: סיבים סינטטים וסיבים טבעיים, כאשר ספות בד מסיבים טבעיים לרוב יהיו רכות למגע, ואילו ספות סינטטיות הן פרקטיות יותר מבחינת התחזוקה והניקיון. לכן, בעת רכישה של ספת בד מומלץ לבדוק מראש מהו מקור הסיבים, ומהו סוג עיבוד הבד. על מנת להקל עליכם בתהליך הבחירה, להלן סקירה של סוגי ספות בד נפוצים.

מגוון סוגי ספות בד

ישנם עשרות סוגים שונים של ספות בד, כאשר סוג העיבוד משפיע באופן ניכר על האיכות והנראות, כפי שמסבירים מומחים לתחום ניקוי ספות בד. ספת הבד הנפוצה ביותר הינה ספת בד מיקרופייבר אשר הוא שם כוללני למגוון רחב של בדים כדוגמת אימפלה, דינמקה ועוד, כאשר הייחודיות של עיבוד בד זה נובע מהעובדה כי מדובר בבדים קלים ונוחים לתחזוקה, כמו גם בעלי מראה יוקרתי. סוג בד נפוץ נוסף הינו בד בעיבוד סריגה אשר מבוסס על שימוש בחוט יחיד אשר מאפשר וריאציה רחבה של דוגמאות בהתאמה אישית, אולם הוא נחשב לקשה מאוד לתחזוקה. סוג נפוץ אותו מומלץ להכיר בכל הקשור לספות בד הינו בד אריגה אשר מבוסס על שיטת עיבוד בד המתבצעת באמצעות טכניקה של שטי וערב. מומלץ להקפיד ולהימנע מנוזלים בסמוך לספה, זאת לאור העובדה כי היא בעלת יכולת ספיגה נמוכה, בשל חללים ריקים אשר נוצרים בתהליך העיבוד. סוג נוסף של ספות בד הינו ג'ארקד אשר מאפשר לייצר תבניות ודוגמאות על גבי הספה, והוא קל מאוד לתחזוקה.

ניקוי ספות בד – כיצד?

ניקוי של ספות בד הוא הכרחי לשם תחזוק כמו גם בריאותכם, ולכן הקפידו לעבור על הוראות היצרן,גם ליצור קשר עם חברת ניקוי ספות בד אשר תספק לכם שירות ניקוי ספות בד מקצועי ומעמיק.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן