ניקוי ספות עור לבן

אין ספק שיש משמעות רבה בבחירת צבע הספה, בבתים בהם יש פעילות רבה בעיקר של ילדים ובעלי חיים, הבחירה תהיה לרוב בספות עם צבעים כהים, בעיקר בכדי להסוות את הלכלוך והכתמים שמצטברים עם הזמן, ספות מעור לבן ידועות ככאלו הזקוקות לרמת תחזוקה גבוה בכדי לשמור על המראה המבריק והנקי, לכן כדי לדעת כמה טיפים בנוגע לניקוי ספות עור לבן!

ספות עור – פיתוחים משמעותיים בשנים האחרונות

ניקוי ספות עור לבן עשוי להיות אתגר לא פשוט, וזאת לאור העובדה כי ספות עור נחשבות לעמידות מאוד ביחס לבדים אחרים כדוגמת קטיפה ובד, ולכן הן נחשבות ליוקרתיות אך גם כדאיות לרכישה לטווח הארוך. בשנים האחרונות חלו התפתחויות בתחום , כאשר כיום ניתן לבצע רכישה של ספה מעור אשר עברה תהליך עיבוד המאפשר לשמר את המראה של הספה, כמו גם להמעיט בנושא התחזוקה הקבועה של הספה, למעט שימוש במרכך עור אחת לתקופה.

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור לבן

ניקוי ספות ובייחוד ספות מעור לבן מחייבות ניקוי יסודי אחת לתקופה, כאשר הניקוי צריך להתבצע הן באופן עצמאי והן ע"י חברה מקצועית. ספות עור לבן נוטות לצבור אבק ולכלוך אשר מושכות מזיקים העלולים להוות סכנה בריאותית, כמו גם להזיק לאלרגנים, נשים בהריון ופעוטות. בנוסף, ספות עור לבן עם השנים מאבדות את צבען הטבעי, ולכן פעולה של ניקוי יסודי יכולה להחזיר את המראה הטבעי של העור ולהקנות לו מראה מבריק, לאורך זמן רב. במאמר הבא נסביר כיצד לנקות ספות מעור לבן, וכיצד לבצע ניקוי יסודי באמצעות חברה מקצועית.

כיצד מומלץ לבצע את הניקוי

ניקוי ספת עור לבן צריכה להתבצע כאמור אחת לשבוע, באמצעות שימוש במברשת עם סיבים רכים, ולאחר מכן לנקות את הספה באמצעות מטלית רכה ויבשה. לאחר השאיבה והניקוי, יש להשתמש במרכך עור לצורך ניקוי עור ספות לבן. את מרכך העור יש להניח באופן אחיד על הספה, באמצעות מטלית יבשה. חשוב לזכור כי בשום שלב אסור להשתמש במים, אלא אך ורק בחומר ניקוי ייעודי, כפי שהסברנו לעיל. לאחר כרבע שעה לכל היותר, הסירו את המרכך מהספה ובדקו היטב כי לא נותרו שאריות מהחומר. בנוסף, לצורך ניקוי יסודי של הספה מומלץ להשתמש אחת לשבוע במטלית יבשה, ולהבריש את העור בעדינות בכדי להעניק לו מראה מבריק אך גם נקי.

יצירת קשר עם אלמוג בניקיון

ניקוי ספות עור עשויות להפוך למורכבות במיוחד בשל בלאי של העור וכן הצטברות של אבק ולכלוך, ולכן באמצעות חברה מקצועית תוכלו לספק לספת עור שלכם מראה רענן ונקי. למעשה, באמצעות יצירת קשר עם חברה מקצועית תוכלו לקבל מעטפת הכוללת לא רק ניקוי של הספה אלא גם תיקון בעת הצורך, כל זאת במסגרת הצעת מחיר אטרקטיבית אשר תאפשר לכם להיות בטוחים כי ההשקעה הכספית הינה כדאית ומשתלמת. התוצאה אשר תתקבל תהיה ספת עור לבן יפהפייה אשר תשרת אתכם למשך שנים, כאילו רכשתם אותה היום מהחנות.

רוצים שנגיע גם אליכם לניקוי ? השאירו פרטים ומיד נחזור:
סגירת תפריט
השאירו פרטים ומיד נחזור:
דילוג לתוכן