סוגי עיבוד עור נפוצים בספות עור

עתידים לבצע רכישה של ספות עור לבית או למשרד? להלן סקירה אשר תאפשר להם להבין לעומק את הסוגים השונים של עיבוד ספות עור וכן כיצד לתחזק את הספה, כך שהיא תשרת אתכם למשך שנים רבות. כל הפרטים – בפנים

ספות מעור – טכניקות עיבוד העור

אין עוררין על כך כי ספות מעור מהוות את הרכישה המשמעותית והחשובה ביותר, וזאת לאור העובדה כי מדובר ברהיט מסיבי אשר צריך לשרת אותנו למשך שנים רבות. למעשה, ענף הריהוט והספות בפרט עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות, בשל טכניקות של עיבוד ספות עור אשר מכונה "הבקר". שיטה זו גורמת לספת העור להבריק למשך שנים רבות, להקנות מראה יוקרתי לספה וכן שמירה על אחידות של העור למשך זמן רב, במינימום של תחזוקה. יחד עם זאת, רבים מאיתנו נוטים להתבלבל בעת כניסה לחברת ריהוט, לאור סוגי עיבוד ספות שונים אשר ניתנים לבחירה, ולרכישה. מהם הסוגים הנפוצים? להלן סקירה קצרה.

ניקוי ספות עור

סוגי עיבוד עור נפוצים המיובאים לארץ

ישנם לא מעט סוגים של ספות עור, אולם הסוג הנפוץ והנמכר הינו נאפה (napa). מדובר בטכניקה לעיבוד ספות עור ייחודית אשר במהלכה מתבצע בשני שלבים: ריסוס צבע על פיגמנט העור, ולאחריו ריסוס שכבת לכה. נובוק הוא סוג עיבוד עור נפוץ במיוחד אשר מתבסס על עור בהברשה, והוא נחשב ליוקרתי מאוד. גם פולואפ הינו עיבוד עור נפוץ ויוקרתי, כאשר השיטה של עיבוד העור מתבצעת באמצעות שמנים מיוחדים. עיבוד עור אשר מומלץ להכיר הינו אניליין, כאשר מדובר בעור אשר עבר צביעה באמבט מיוחד של צבע, והוא איננו מכיל שכבת צבע מעליו, כך שהמראה אשר מתקבל הינו מראה טבעי ומקורי. סוגי עיבוד העור אותם ציינו לעיל נחשבים לנפוצים מאוד בענף הספות, הן בישראל והן בעולם, ולכן תוכלו לבצע רכישה של ספת עור בהתאם לרמת היוקרה אליה אתם שואפים, תחזוקה ונראות.

מה חשוב לדעת לקראת רכישה של ספה מעור וכיצד נשמור עליה?

בעת רכישה של ספה מעור חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מובילה בתחומה אשר תדע לספק לכם ספת עור איכותית, תוך קבלת אינפורמציה מדויקת לגבי סוג העיבוד, כך שתוכלו לדעת כיצד לנקות ולתחזק את הספה. לכל סוג של עיבוד עור מחיר שונה כמו גם תחזוקה, ועל כן חשוב לזכור זאת בעת הרכישה.

בנוסף, על מנת שתוכלו לשמור על ספת העור למשך שנים רבות, מומלץ ליצור קשר עם חברת ניקוי ספות מקצועית אשר תדע לספק לכם שירות ניקוי ספות עור משלים ובהתאמה לסוג העיבוד, במחיר עלות אטרקטיבי אשר יבטיח כי ספת העור שלכם תישמר באיכות גבוהה ועם שימת דגש על חומרי ניקוי אשר הותאמו באופן מדויק לסוג ספת העור שלכם.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן