ניקוי ספות עם חומרים ידידותיים לסביבה

רוצים להזמין שירות ניקוי ספות מקצועי? מעדיפים להזמין שירות בו עושים שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

חברת אלמוג בניקיון מציעה לכם שירות איכותי ומקצועי של ניקוי ספות תוך שימוש בחומרים איכותיים וללא כימיקלים כלל. החומרים בהם אנו משתמשים מתמזגים עם הסביבה ולכן הם אינם מסוכנים לילדים או לחיות מחמד, אך יחד עם זאת – אנו מגיעים לתוצאה הסופית הטובה ביותר ואיכות הניקיון לא נופלת מניקיון בשימוש בכימיקלים שונים.

ניקוי ספת בד

יתרונות השימוש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה

כאמור, חומרי הניקוי בהם אנו משתמשים הינם חומרים ידידותיים לסביבה, אשר עשויים מחומרים טבעיים בלבד ועל בסיס צמחים. מה שמעניק לכם כמה יתרונות חשובים מאוד:

  1. שמירה על הסביבה, וזאת מבלי להרגיש שאתם צריכים להתפשר על ניקיון פחות איכותי.
  2. דאגה לאוכלוסיות רגישות כמו ילדים קטנים, קשישים או אנשים חולים אשר יכולות להתעורר להם אלרגיות ותגובות לא טובות לכימיקלים חזקים.
  3. אנו משתמשים במערכת הכוללת סינון כפול, מה שגם מנקה את המים עצמם עמם אנו משתמשים בהליך הניקוי ומפחית באופן משמעותי חלודה, ברזל ומינרלים לא טובים אשר עשויים להיכנס אל תוך סיבי הריפוד ולפגוע בהם.
  4. ניתן לבצע את הניקוי גם בתוך בית סגור, וגם כאשר בני הבית נמצאים במקום ללא כל חשש.
  5. שימוש בחומרים כימיים עלול לגרום לנזקים לסביבת הספה כמו הרצפות שלכם. אם מדובר ברצפת פרקט לדוגמא, המים הניגרים בזמן הניקוי בשילוב החומרים הכימיים עלולים להותיר כתמים וסימנים על הרצפה אותם לא ניתן להסיר. לעומת זאת, בשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה אין את החשש הזה.
  6. חומרי ניקוי ללא כימיקליים מבטיחים שמירה על בדי הריפוד בזמן הניקוי, כך שסיבי הבד לא יפגעו והריפוד לא ישנה את הצבע שלו.

האם הניקוי הירוק הוא באמת איכותי?

רבים תוהים האם באמת חומרים ידידותיים לסביבה יכולים להוביל לתוצאות דומות לכימיקלים החזקים המוכרים להם, והתשובה לכך היא ברורה – איכות הניקיון נגזרת לא רק מחומרי הניקוי, אלא גם מהציוד המקצועי והמשוכלל בו אנו משתמשים.

חומרי הניקוי האיכותיים שלנו, יחד עם מכשירי הניקיון המקצועיים והמתקדמים בהם אנו משתמשים, אלו יחד מובילים לתוצאה הטובה ביותר ולספות, מזרנים או שטיחים שנראים ממש כמו חדשים, ללא כתמים, ללא קרדית האבק וללא סימנים שונים.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים את השירות הטוב ביותר לניקיון ספות העור והבד שלכם, ולא מוכנים להתפשר, פנו אלינו עוד היום בטלפון 050-861-5113 ונשמח לסייע לכם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן