ניקוי שטיחים

כל אחד יכול לנקות את השטיח שלו בביתו אבל ניקוי כתמים קשים ולהפוך את השטיח לחדש את זה אנחנו יכולים!!! אנו באלמוג בניקיון הופכים ישן לחדש.

ניקוי שטיחים מקצועי ומסיבי עם מכשירים מקצועיים זה אנחנו, אנו עוברים מקצה לקצה בצורה יסודית ומדוייקת על כל השטיח, בלי פשרות ובלי לגמור וללכת.

לכל שטיח (לפי סוגו, צמר סיטטי וכו') יש גישות שונות של ניקיון, לא לנכון לעבוד באותה צורה ואם אותם חומרים בשטיחים שונים משום שאפשר ככה לגרום לנזק בילתי הפיך ולפגוע במוצר ששווה הרבה מאוד כסף. לכן כשמדובר בשטיח יקר לא מומלץ לעשות את זה לבד ואם בכל זאת אתם רוצים לנסות לבד,

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים מקצועי

שטיחים הם פריט חיוני בבית במיוחד בימי החורף ומרבית הבתים הישראליים כוללים שטיחים לסלון שטיחים בחדרי המגורים וגם בחדרי השינה. אחת הבעיות הנפוצות עם תחזוקת שטיחים היא נושא הניקיון. למרות השמירה על הניקיון החיצוני של השטיח על ידי שאיבת אבק, עם השנים השטיח צובר לכלוך בשכבות העמודות שלו שהופכות את השטיח לבעל מראה מרושל ולא מטופח וכן מאיצות את דהיית הצבע של השטיח. למרות שקיימים ברשתות השיווק חומרי ניקוי המתיימרים להבטיח את הניקיון היסודי והעמוק של השטיחים, רק חברה מקצועית יכולה לתת את המענה המתאים לניקוי יסודי ומלא של השטיחים.

אבחון השטיח לפני הניקוי

אבחון של סוג השטיח לפני הניקוי חשוב מאוד לשמירה על איכות השטיח. חברת ניקיון מקצועית היא חברה שיש לה את הכלים, הידע והניסיון לאבחן את סוג השטיח לפני הניקוי. את האבחון עושה החברה בהתאם לסוג האריג, הסוג של הסיבים, האיכות של הסיבים, הצורה בה בנוי הסיב, הצבע של השטיח, האיכות של השטיח והגיל של השטיח. לאחר האבחון המעמיק, חברת הניקיון קובעת אסטרטגיה לניקיון של השטיח ומבצעת את הניקוי היסודי ביותר בהינתן הפרמטרים המתאימים של חומרי הניקוי ושיטות הניקיון.

טכניקות לביצוע ניקוי שטיחים מקצועי

הטכניקות לביצוע ניקוי שטיחים מקצועי הן רבות. בהתאם לאבחון שחברת ניקוי השטיחים עושה היא קובעת את הטכניקה בה ייעשה שימוש. בין הטכניקות המקובלות היום לניקוי שטיחים ניתן למצוא שימוש באבקות מיוחדות שממיסות שומנים וחודרות לשכבות העמוקות של השטיחים, ניקוי באמצעות אדים, קרצוף של השטיחים באמצעים יבשים או רטובים, הסרת כתמים בעזרת חומרים מיוחדים ועוד. את הניקוי המקצוע מבצעת החברה באמצעות חומרי ניקוי ייחודיים שהם מצד אחד עדינים מאוד ומצד השני עמוקים מאוד. בנוסף, חברת ניקוי שטיחים מקצועית עושה שימוש בכלים המתאימים לסוג השטיח ולמבנה האריג על מנת לשמור על המבנה והטקסטורה של הבד.

ניקוי שטיחים מיוחד

לעתים קרובות עולה הצורך לבצע ניקוי שטיחים מיוחד, מצב זה עולה במקרים קיצוניים של כתמים קשים ועיקשים, ריחות לא נעימים הדורשים התערבות של חומרים כימיים רבים המפיגים ריחות לא נעימים מהשטיחים או סוגי בדים מיוחדים שקשה לנקות אותם כמו בדי הצמר הטבעי או בדים טבעיים אחרים שאין להם שכבות הגנה. ניקוי שטיחים מיוחד דורש שימוש בחומרים המתאימים ואפילו דורש רקיחה של חומרי ניקוי מיוחדים המתאימים לסוג הבד ולצורך הניקיון של הבד. גם מבחינת כלי העבודה בהם ייעשה שימוש, בהתאם לסוג הבד ייבחרו המברשות העדינות או האגרסיביות.

בחירת חברת ניקוי שטיחים מקצועית

בחירה של חברת ניקוי מקצועית שיש לה את הידע והניסיון בניקוי שטיחים מסוגים שונים היא הצעד הראשון לניקוי עמוק ואיכותי של השטיח. אם גם אתם צריכים ניקוי שטיחים מקצועי ואיכותי, התקשרו עוד היום וקבלו את השירות הטוב ביותר מהמומחים בתחום.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן