ניקוי שטיח סלון מקצועי

שטיח הסלון הוא אחד הפריטים הבולטים והמרכזיים ביותר בכל בית. מדובר בפריט שהוא גדול, תופס שטח נרחב ונמצא באזור מרכזי בבית, ולכן חשוב מאוד לשמור עליו נקי ולתחזק אותו כראוי. בנוסף, שטיח הסלון הוא בדרך כלל כחלק מעיצוב הבית וגם היקר ביותר בבית, בין אם זה בשל הגודל שלו, עיצוב ייחודי או איכות גבוהה המתאימה לאזור מרכזי כמו הסלון. לכן, אם אתם רוצים לשמור על הבית שלכם עם מראה נקי ומבהיק, ואתם רוצים ליצור סלון נעים לישיבה ושהיה לטווח ארוך, חשוב מאוד להקפיד על ניקוי שטיח הסלון, וחשוב לוודא שאלו שבחרתם לנקות עבורכם את השטיח, יש את כל הידע והניסיון לבצע את העבודה באופן מקצועי..

שטיח סלון נקי

מדוע דווקא לבחור באנשי מקצוע בתחום לניקוי שטיח סלון מקצועי?

חברת אלמוג בניקיון פועלת בתחום מאז שנת 2009, ובזמן זה פתחנו מומחיות רבה בהסרת כתמים קשים מבדים וספות, טיפול בנזקי רטיבות ועובש, חיטוי ועיקור חיידקים ומזיקים ועוד, כשמזמינים חברה מקצועית לעשות עבורכם את עבודת הניקיון, תהיו בטוחים שאנו נגיע לכל המקומות הבעייתיים עם הפתרונות היעילים ביות!

מהם היתרונות של ניקוי שטיח סלון מקצועי?

חברת ניקוי שטיחים מקצועית כדוגמת אלמוג בניקיון מעניקה לכם יתרונות רבים ומשמעותיים בניקוי שטיח הסלון, שלכם, ולהלן היתרונות הבולטים:

  1. התאמה נכונה של חומרי הניקוי – ההתאמה של חומרי הניקוי ואמצעי הניקוי לסוג שטיח הסלון שלכם היא חשובה מאוד. שימוש בחומרי ניקוי שאינם מתאימים עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לשטיח, לחומר הגלם ממנו הוא עשוי, לצבע שלו וכדומה.
  2. הארכת חיי השטיח – ניקוי מקצועי מאפשר שמירה על המרקם של השטיח, איכותו וחומר הגלם ממנו הוא עשוי, כך שתוכלו ליהנות ממנו למשך זמן רב.
  3. הסרה של כתמים קשים – שטיחי הסלון חשופים לכתמים קשים אשר יכולים להיות מורכבים להסרה כמו כתמי קפה, דם, שתן של בעלי חיים וכדומה, ואותם לא תוכלו להסיר כראוי בניקוי רגיל ופשוט.
  4. ניקוי נוח לשטיחים גדולים – לרוב, שטיחי הסלון הינם בעלי גודל גדול במיוחד. גודל כזה קשה, ואפילו בלתי אפשרי, לנקות באופן עצמאי. גם אם תשתמשו בצינור מים – כיצד תתלו את השטיח לייבוש? אם מדובר בשטיח המודבק לרצפה או שיש עליו רהיטים כבדים – כיצד תוכלו לבצע את הניקוי בתוך הבית? חברה מקצועית פותרת לכם את הבעיה הזו.
  5. ניקוי מהיר – חברתנו משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת ומכשירים אשר מאפשרים לבצע את הניקוי בתוך זמן קצר, כך שאתם לא צריכים להישאר בלי שטיח בסלון במשך זמן רב ויכולים לשוב לשימוש בו באופן מיידי.

דברו איתנו , הייעוץ חינם!

אז אם אתם רוצים לנקות את השטיח בסלון הבית שלכם בצורה הטובה ביותר, פנו אלינו. חברת "אלמוג בניקיון" מתמחה בניקוי שטיחים מקצועי, ועושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ואביזרים ייחודיים המעניקים לכם את כל היתרונות החשובים עבור השטיח שלכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רוצים שנגיע גם אליכם לניקוי השטיח במחיר מעולה? השאירו פרטים ומיד נחזור:
סגירת תפריט
דילוג לתוכן